OC Letmo

OC Letmo stojí na místě, kde vznikla během 2. světové války po bombardování sovětskými bombardéry proluka, která byla posléze zastavěna polyfunkční, 9 patrovou  budovou (+ 2 podzemní patra) pro firmu Vítkovice a to v souvislosti s řešením systému podchodů vedoucí přes vlakové nádraží až k OD Prior (dnes TESCO), domem projížděly i eskalátory, které ústily na Josefskou a Benešovu. V budově bylo casino, které v roce 2002 vyhořelo, budova byla žárem poškozena a následně objekt 10 let chátral, po dořešení složitých majetkových vztahů zde vzniklo nákupní centrum Letmo. Investorem je společnost IFM GROUP a.s., bude zde celkem 40 nájemníků, především kaváren, fast foodu, prodejen luxusního zboží a 5D kino. 

 

Stav budovy v roce 2011
Stav budovy v roce 2011

5 thoughts on “OC Letmo

  1. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdo nafotil fotky obchodního domu Letmo? Chtěl bych se s autorem spojit a domluvit se, zda nemá více fotek z kavárny. Jsem jeden z autorů kavárny a sháním někoho, kdo tuto kavárnu nafotil pěkně, což je tento autor:)

    Děkuji za odpověď

  2. Autor jsem já, více fotografií nemám. U požadavku na nafocení interiéru se vždy domlouvá fotografování s provozovatelem/majitelem, bez jeho svolení a podpory se to pořádně nafotit nedá.

  3. je to hnus, velebnosti ….
    Opravdu si snad někdo myslí,že je to pěkný? Do historické části města něco takovýho opravdu nepatří.Klidně ,ať taková futu-monstra stojí na periferii.

  4. Hezké by to bylo, kdyby okna v noci svítila barevně a nebyla průhledná. Místo toho tam jsou vidět různé reklamy, krabice, stoly…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..